lead-bil
IKKE TIL SALG
2,0 Medium D Comfort Master 177HK Van 8g Aut.
Ikke til salg. Modtag nye annoncer i din indbakke
Bilen er desværre ikke længere til salg. Klik på knappen nedenfor, og få besked når lignende Toyota ProAce sættes til salg.
Skabt til at imponere og levere, med 177hk. er vores Toyota Proace Comfort Master varebil er ikke bare robust – den er designet til at forvandle arbejdekørsel til en fornøjelse. Trækkapacitet på imponerende 2500 kg med bremser og 750 uden bremser, er denne varebil klar til enhver opgave. BEMÆRK at der er ekstra plads i førehuset, så alle kan sidde godt, samt 2 skydedøre! ⭐️ Slap af med op til 10 års serviceaktiveret garanti ⭐️ Få automatisk 12 måneders garanti, hver gang du sender bilen til service hos os. Det gælder, når din bil ikke længere er omfattet af fabriksgarantien og endnu ikke er fyldt 10 år eller har kørt 185.000 km alt efter hvad der kommer først. 🚗 UDVALGT UDSTYR 🚗 ✅ Fjernbetjent Oliefyr, til den kolde vinter ✅ Apple CarPlay,Android Auto ✅ Sidebøjler ✅ Automatgear ✅ Sædevarme ✅ P sensor for og bag Og meget mere! Velkommen hos ATbiler A/S 🗓 Vi holder åbent mandag til fredag samt hver søndag. ✔️ Alle biler kan finansieres igennem Toyota finans til markeds bedste rentesatser. Vi tilbyder både variabel og fast rente med 0 kr. i udbetaling samt erhvervsleasing til vores erhvervsbiler. 🔧 Hos os kan du få en Toyotas Serviceaftale, som giver dig ro og tryghed igennem hele perioden. 🔧 Er skaden sket? Så er valget med Toyota forsikring det bedste valg du kan få, med de absolut bedste vilkår der er på markedet. Du er nemlig garanteret nye originale reservedele hver gang – tjek lige det med dit nuværende selskab.. 😉 🚘 Vi tager naturligvis din nuværende bil i bytte.
Når du køber en brugt Toyota hos en autoriseret Toyota-forhandler, får du 12 måneders garanti på bilen. Og for hvert service på et autoriseret Toyota-værksted får du igen 12 måneders garanti – helt indtil bilen fylder 10 år eller når 185.000 km.
Brug for hjælp?